خرید کاپشن مردانه
نوشته‌های تازه
دسته‌ها
قبل
بعدی
بلک فرایدی کفش

تخفیف‌‌های هیجان انگیز کفش بلک فرایدی بیکوپلاس

حراج تخفیف روی تخفیف کفش بلک فرایدی بیکوپلاس آغاز شد! امسال بلک فرایدی کفش‌های جذابی را گلچین کرده‌ایم و در یک صفحه اختصاصی برای شما قرار داده‌ایم. در این بلک فرایدی کتونی می‌خواهید یا کفش رسمی؟ هرچه در ذهن داشته باشید، تدارک دیده‌ایم. در ادامه مختصری به معرفی بلک فرایدی می‌پردازیم و بعد ضمن ارائه ۳ نکته مهم در خرید کفش در این رویداد، نشانی صفحه بهترین تخفیف‌های کفش و نیم‌بوت را تقدیم می‌کنیم.

برای مشاهده بهترین تخفیف‌های کفش بلک فرایدی روی بنر فوق کلیک کنید!

خلاصه و مختصر و مفید بگوییم، بلک فرایدی یک رویداد سالانه با موضوع تخفیف است. یک روز در سال که در آن تمام فروشندگان و برندها و سازمان‌ها (تقریباً تمامشان) روی اجناس خود تخفیف ویژه قرار می‌دهند. البته این بیشتر شامل حال فروشندگان و سازمان‌هایی می‌شود که محصولشان عرضه عمومی دارد، یعنی مردم مشتری هستند. این روز مصادف است با جمعه بعد از عید پاک. عید پاک خود مناسب دیگری است در تقویم میلادی و مصادف با آخرین پنجشنبه ماه نوامبر که برای ما می‌شود حوالی آبان و آذر. حالا این که چه شده که جمعه بعد از عید پاک را جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی (Black Friday) می‌خوانند و چرا اصلاً این‌قدر تخفیف می‌دهند، آن را در مطلب دیگری تحت عنوان «بلک فرایدی چیست» شرح داده‌ایم.

این رویداد ابتدا در آمریکا شکل گرفت و بعد به کل جهان سرایت پیدا کرد و از آن زمان هر ساله با فرارسیدن جمعه سیاه، تخفیف‌ها آغاز می‌شود. در ایران هم این رویداد بین شرکت‌ها و فروشندگان، به‌خصوص آن‌ها که جدیدتر هستند و فضای مدرنی دارند بسیار رایج است. دو دسته کالا در این مناسبت تخفیف‌های زیادی می‌خورند چرا که خواهان بسیار دارند، یکی لوازم الکترونیکی و دیگری پوشاک. با این توضیح الان بهتر متوجه عبارت «بلک فرایدی کفش» می‌شوید. پس اگر قصد خرید کفش دارید یا می‌خواهید کمی از تخفیف چرب‌وچیلی جمعه سیاه را بچشید، حتماً بخش بعدی را ببینید.

نیم بوت مردانه Enzo مدل 23558
نیم بوت مردانه Enzo مدل 23558
کفش ورزشی مردانه Salomon مدل 21337
کفش ورزشی مردانه Salomon مدل 21337
کفش روزمره مردانه Adidas مدل 21087
کفش روزمره مردانه Adidas مدل 21087

بیشترین تخفیف کفش بلک فرایدی کجاست؟

در بلک فرایدی کتونی می‌خواهید یا کفش رسمی یا نیم‌بوت؟ خبر خوب برای شما این است که هر مدل کفشی بخواهید می‌توانید با تخفیف خوبی بخرید. اما بهترین تخفیف کجاست؟ برای دانستن این مسئله هیچ راهی نیست جز این که مداوم صفحات فروشگاه‌های آنلاین را چک کنید و یا چشم به تبلیغات آنلاین و محیطی داشته باشید. اما خب برخی فروشگاه‌ها مثل بیکوپلاس تضمینی بهترین قیمت کفش مردانه را ارائه می‌دهند. اما چطور؟ نمی‌شود که همین‌طور الکی حرف زد! باید مختصری با بیکوپلاس آشنا بشوید.

فروشگاه بیکوپلاس یک فروشگاه آنلاین همیشه تخفیف است که در زمینه پوشاک مردانه و زنانه، اکسسوری، محصولات خانه و آشپزخانه و محصولات ورزشی و مسافرت فعالیت می‌کند. «همیشه تخفیف» یعنی ماهیت فروشگاه بیکوپلاس این است که با کمترین قیمت بازار بهترین گزینه خرید باشد. به‌عبارت‌دیگر، ما با پایین آوردن حاشیه سود، تعداد مشتری را افزایش می‌دهیم و مشکلی هم از بابت شلوغی نیست چرا که آنلاین هستیم! از طرفی تخفیف مازاد سایر رویدادها را همچنان نگه داشته‌ایم، یعنی به‌راحتی مدعی بهترین تخفیف کفش بلک فرایدی هستیم. دقت کنید می‌گوییم «بهترین» و نه «بیشترین»، به این دلیل که تخفیف زیاد لزوماً به معنی بهترین قیمت نیست. دراین‌رابطه محصولات بیکوپلاس را بررسی کنید راحت‌تر متوجه منظورمان می‌شوید. اما کجاست این گزینه «خرید کفش بلک فرایدی»؟!

تخفیف‌‌های هیجان انگیز کفش بلک فرایدی بیکوپلاس - bikoplus | Blog
نیم بوت مردانه Clarks مدل 32931
کفش اسپرت مردانه Skechers مدل 37847
کفش اسپرت مردانه Skechers مدل 37847
کفش روزمره مردانه Karen مدل 38831
کفش روزمره مردانه Karen مدل 38831

خرید کفش بلک فرایدی از صفحه اختصاصی

فروشگاه بیکوپلاس برای بلک فرایدی برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است. ما در یک صفحه اختصاصی که برای بلک فرایدی طراحی شده، بهترین پیشنهادهای خرید کفش بلک فرایدی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا شما بتوانید به‌راحتی و بدون دردسر بررسی صفحات مختلف، بهترین گزینه‌ها را پیش رو داشته باشید. نشانی این صفحه اختصاصی از روز شنبه مورخ ۲۷ آبان در این مطلب و در سایر بخش‌های وب‌سایت فروشگاهی بیکوپلاس در دسترس قرار می‌گیرد. این جشنواره تا ۳ آذر که روز رسمی جمعه سیاه است ادامه دارد. دقت کنید که رویداد جمعه سیاه به‌خاطر شهرت و بازارگرمی ای که دارد، معمولاً محدود به همان روز نیست و فروشگاه‌ها بعضاً از چندین روز قبل تا چندین روز بعد، جشنواره‌ها و طرح‌ها تخفیفی خود را مداوم ارائه می‌دهند؛ به‌خصوص در بلک فرایدی لباس و کفش. هرچند در این موضوع نکته مهمی هست که بهتر است آن را در بخش بعدی و در کنار چند نکته مهم دیگر ببینید.

نیم بوت مردانه Arat مدل 39330
نیم بوت مردانه Arat مدل 39330
کفش ورزشی مردانه Skechers مدل 29095
کفش ورزشی مردانه Skechers مدل 29095
تخفیف‌‌های هیجان انگیز کفش بلک فرایدی بیکوپلاس - bikoplus | Blog
کفش روزمره مردانه Ecco مدل 38767

نکات مهم خرید کفش بلک فرایدی

چند نکته هستند که باید در مورد بلک فرایدی کفش بدانید وگرنه احتمالش وجود دارد که این طرح‌های تخفیفی را از دست بدهید و حسرتش تا سال بعدی روی دلتان بماند. به همین خاطر این چند مورد را مدنظر نگه دارید و به آن توجه ویژه داشته باشید.

برای مشاهده تمام محصولات، روی نشانی صفحه گلچین تخفیف‌ها در ابتدای این مطلب کلیک کلید!

محصولت روزانه به‌روزرسانی می‌شوند!

1. معطل نکنید!

اگر شما پیش‌ازاین در بلک فرایدی کتونی و کفش رسمی و امثالهم را خریده باشید، قطعاً از حال و هوای بازار خبر دارید. اما اگر تجربه‌اش را ندارید بدانید که نباید معطل کنید. بلک فرایدی کفش (هر محصول دیگری) فرصتی برای خرید سودمند کل سال است و همه از این مسئله باخبر هستند؛ بنابراین وقتی طرح‌های تخفیفی آغاز می‌شوند مردم هجوم آورده و بهترین پیشنهادها را به‌سرعت می‌برند. این مسئله به حدی جدی است که فروشگاه‌ها برای کنترل ورود مشتری و برقراری توازن، تخفیف‌ها را در کل رویداد پخش می‌کنند تا شانس خرید سودمند برای همه برقرار باشد. به‌عبارت‌دیگر، هر روز محصولات جدیدی قرار می‌دهند و همه چیز را به‌یک‌باره روی دایره نمی‌ریزند تا اولین نفرات با چند خرید کلی، تمام فرصت را از آن خود کنند. البته که اشکالی ندارد؛ اما فرصت باید در اختیار همگان باشد! پس هر روز مقداری تخفیف طلایی قرار می‌گیرد.

در همین راستا، صفحه اختصاصی گلچین تخفیف کفش بلک فرایدی بیکوپلاس، از تاریخ ۲۷ آبان تا ۴ آذر به‌محض راه‌اندازی و به‌صورت روزانه به‌روزرسانی شده و بهترین تخفیف‌ها گلچین می‌شوند و در آن قرار می‌گیرند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم این صفحه را ذخیره کرده و در طول مدت رویداد روزانه چک کنید. البته (یه البته کوچک) اگر به‌هیچ‌عنوان حوصله بررسی روزانه انواع کفش اسپرت مردانه و کفش غیر اسپرت مردانه را ندارید، کافی است داخل سایت چرخی بزنید، تمام محصولات آنجا موجود هستند و با دسته‌بندی منظم به شما کمک می‌کنند به‌راحتی به محصول موردنظر خود برسید.

2. ضمانت بازگشت را چک کنید

بلک فرایدی کفش یک رویداد حرارتی و پرتنش و پر عجله است، بنابراین طبیعی است که مثل خرید عادی فرصت نداشته باشیم چندین روز در مورد محصول موردنظرمان تحقیق کنیم و آن را مورد بررسی و تحلیل عمیق قرار دهیم. اصلاً موضوع این نیست! موضوع این است که بهترین پیشنهاد تخفیف را پیدا کرده و قبل از آن که دیگری سودش را ببرد، از فروشنده بخریم. اما حداقل کاری که لازم است انجام دهیم، این است که سیاست بازگشت محصول فروشگاه موردنظر را بررسی کنیم. به‌خصوص برای خرید آنلاین این مسئله اهمیت زیادی دارد. فروشگاه بیکوپلاس به‌صورت استاندارد ۳ روز ضمانت بازگشت کالا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بدیهی است که این زمان از لحظه تحویل محصول آغاز می‌شود و شامل روزهای ارسال نمی‌شود.

3. قد کفش را مد نظر قرار دهید

یکی از چالش‌های بلک فرایدی کفش این است که مشتریان برای خرید آنلاین معمولاً در بخش سایزبندی دچار اشتباه می‌شوند. چرا که ما سیستم‌های سایزبندی مختلفی در جهان داریم و گاهی اوقات یک شماره اختلاف باعث می‌شود احساس ناراحتی کنید و یا فکر کنید سایزبندی کفش دچار مشکل است. خوشبختانه برای این مسئله یک راه‌حل جامع و راحت وجود دارد. سیستم سایزبندی کفش بر هر اساسی که باشد، با درنظرگرفتن قد کفش می‌توانید تمام ناهماهنگی‌ها را دور بزنید و از مشکلات احتمالی پیشگیری کنید. این راه‌حل را در صفحات محصول در بخش سایزبندی گذاشته‌ایم که هر کسی قصد خرید داشت بتواند به‌راحتی سایز مناسب خودش را پیدا کند. در ایران معمولاً از استاندارد آمریکایی برای سایزبندی استفاده می‌کنند.

سخن آخر: آدرس صفحه گلچین تخفیف کفش بلک فرایدی

برای مشاهده بهترین تخفیف‌های کفش بلک فرایدی روی بنر ابتدای مطلب کلیک کنید!

نشانی صفحه گلچین تخفیف کفش بلک فرایدی از روز ۲۷ آبان تا ۴ آذر در ابتدای همین مطلب و در سایر بخش‌های وب‌سایت فروشگاهی بیکوپلاس به نمایش در می‌آید و تخفیف تمام اجناس آغاز می‌شود. دقت کنید که صفحه گلچین شده صرفاً یک گلچین از بهترین تخفیف‌ها است و شما می‌توانید به سلیقه و اختیار خود در سایت بیکوپلاس چرخی بزنید و از تخفیف‌های مختلف بهره‌مند شوید. بلک فرایدی کفش فرصت خوبی برای پس‌انداز و خرید سودمند است. تحقیق کنید، تعیین بودجه کنید و از پیشنهادهای تخفیفی حداکثر استفاده را ببرید.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *