خرید کاپشن مردانه
نوشته‌های تازه
دسته‌ها
قبل
بعدی
بلک فرایدی لباس

جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه

بزرگ‌ترین بلک فرایدی لباس مردانه و زنانه شروع شد. اگر به دنبال لباس بلک فرایدی هستید و احیاناً ملاک انتخابتان بیشترین تخفیف (در برابر کیفیت) است، برای شما خبر خوبی داریم. جمعه سیاه لباس بیکوپلاس با گلچینی از بهترین پیشنهادها در اختیار شماست. در این مطلب ضمن معرفی مختصر جمعه سیاه لباس، بهترین پیشنهادها را در کنار نکات مهم خرید در این رویداد به شما ارائه می‌کنیم.

برای دیدن تمام اجناس تخفیف‌خورده در حراج بزرگ بلک فرایدی بیکوپلاس، روی بنر فوق کلیک کنید!

شاید برخی افراد در مورد بلک فرایدی اطلاعات چندان کاملی نداشته باشند، هرچند برای معرفی آن هم نیازی نیست حتماً به ریشه‌های تاریخی رجوع کنیم. بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه یک رویداد سالانه در تقویم میلادی است که در آن تمام فروشگاه‌ها اجناس خود را با تخفیف‌های ویژه به فروش می‌گذارند. تاریخ این رویداد مصادف با جمعه روز بعد از رویداد روز شکرگزاری است. روز شکرگزاری هم مصادف با چهارمین (آخرین) پنجشنبه ماه نوامبر است که به تاریخ شمسی می‌شود حوالی آبان و آذر. باتوجه‌به این که تقویم شمسی و میلادی گاهی کمی نسبت به هم جابه‌جا می‌شوند، جمعه سیاه هم گاهی یکی دو روز این طرف و آن طرف می‌رود، اما محدوده کلی‌اش ثابت است. بلک فرایدی امسال مصادف با ۳ آذر است.

باورتان نمی‌شود که این رویداد چرا به این اسم نام‌گذاری شده است. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر حتماً سری به مقاله «بلک فرایدی چیست» بزنید و داستان خلاصه و مفید آن را ببینید. اما از این مسئله که بگذریم، دو گروه کالا که در این رویداد خیلی تخفیف می‌خورند و معامله‌های خوبی برای خریداران می‌سازند، لوازم الکترونیکی و پوشاک هستند. به همین دلیل بلک فرایدی لباس مردانه و زنانه یکی از عباراتی است که توسط مردم زیاد جست‌وجو می‌شود. همچنین امروزه باب شده که فروشگاه‌های آنلاین در این رویداد تخفیف‌های تپلی می‌گذارند. در نتیجه ما در این مقاله می‌خواهیم گلچینی از تپل‌ترین تخفیف‌های پوشاک و برخی لوازم کاربردی دیگر را به شما نشان بدهیم.

دقت کنید که رویداد جمعه سیاه، به‌خصوص جمعه سیاه لباس، بسیاری از اوقات صرفاً محدود به‌روز جمعه موعود نیست! بسیاری از فروشگاه‌ها به دلیل این که می‌دانند حجم خریدار در این رویداد بسیار بالاست، تخفیف‌های خود را گاهی اوقات تا یک هفته بعد از جمعه ادامه می‌دهند، برخی دیگر از یک هفته قبل پیشنهادها را ارائه داده و جشنواره فروش را زودتر از روز جمعه آغاز می‌نمایند. فروشگاه آنلاین بیکوپلاس نیز زودتر از موعد به پیشواز این رویداد رفته است.

بافت مردانه ساده یقه هفت Polo مدل 30655
بافت مردانه ساده یقه هفت Polo مدل 30655
جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
نیم بوت مردانه Enzo مدل 23558
شلوار فاستونی مردانه ساده Alma مدل 39362
شلوار فاستونی مردانه ساده Alma مدل 39362
جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
هودی مردانه Nela مدل 34874
جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
ساعت مچی عقربه ای مردانه Hublot مدل 39443
طرح تخفیف روی تخفیف بیکوپلاس آغاز شد. محصولات خوب را از دست ندهید، روی بنر ابتدای مطلب کلیک کنید!

بهترین پیشنهادهای لباس بلک فرایدی

باتوجه‌به آنچه در بخش قبل گفتیم، واضح است که لباس بلک فرایدی یکی از محصولات پرتقاضا در این رویداد است. ازآنجایی‌که کل هدف و غایت جمعه سیاه، رقابت بر سر تخفیف و ارائه بهترین و داغ‌ترین پیشنهادهاست، ما برای شما و دیگر خوانندگان این مطلب گلچینی از بهترین تخفیف‌های انواع لباس مردانه و زنانه و محصولات کاربردی را جمع‌آوری کرده‌ایم و به‌صورت منظم در یک صفحه قرار دادیم.

برای این که ماهیت ارزشمند پیشنهادهای این صفحه را درک کنید، لازم است با فروشگاه بیکوپلاس آشنا باشید. بیکوپلاس یک فروشگاهِ آنلاینِ همیشه‌تخفیف است که در زمینه پوشاک مردانه و زنانه، اکسسوری، لوازم دیجیتالی، محصولات خانه و آشپزخانه و لوازم ورزش و سفر فعالیت می‌کند. هدف بیکوپلاس این است که مشتریان همیشه از خرید خود حس خوبی داشته باشند و نسبت به ارزشی که محصول دارد، تخفیف‌های خوبی دریافت کنند. تخفیف‌های بیکوپلاس همیشگی هستند، حتی در رویدادهایی مثل جمعه سیاه لباس!

بنابراین، الان بهتر متوجه می‌شوید که چرا جمعه سیاه پوشاک در بیکوپلاس ارزشی دوچندان دارد. ما امسال طرحی ارائه کردیم و قصد داریم با بیشترین تخفیف (تخفیف واقعی) و به عبارتی با تخفیف روی تخفیف می‌خواهیم آتشی به پا کنیم که دامن تمام رقبا را بگیرد:) اما ازشوخی‌گذشته، کافی است به محصولات بیکوپلاس، مثل کاپشن مردانه، نگاهی داشته باشید، خودتان متوجه قیمت‌های بی‌سابقه آن خواهید شد. اما هدف ما چیست؟ هدف ما بیشترین میزان فروش در مقابل سود کم است که در مجموع همان سود را به ما می‌رساند با این تفاوت که در سوی مشتری، افراد بیشتری از محصولات مقرون‌به‌صرفه بهره می‌برند.

کاپشن مردانه Rayan مدل 31065
کاپشن مردانه Rayan مدل 31065
جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
پیراهن مردانه ساده Polo مدل 38493
ست دونفره بافت Damon مدل 11421
ست دونفره بافت Damon مدل 11421
جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
ست تیشرت و شلوار مردانه Adidas مدل 38339
محصولات بلک فرایدی بیکوپلاس روزانه تغییر می‌کنند. مطمئن باشید که هر جور آن‌ها را چک می‌کنید. روی بنر ابتدای مطلب کلیک کنید!

نکات خرید آنلاین در جمعه سیاه لباس

حال که در مورد بلک فرایدی لباس مردانه و زنانه اطلاعات نسبتاً خوب و کاملی به دست آوردید و با فروشگاه آنلاین بیکوپلاس هم آشنا شدید، نوبت به یک سری نکات مهم در خرید آنلاین و یک سری نکات مهم دیگر مربوط به خرید لباس در جمعه سیاه می‌رسد. چرا دانستن این نکات مهم است؟ در مورد اول، به این خاطر که خرید آنلاین اگرچه ظاهرش ساده به نظر می‌رسد؛ اما نیازمند تغییر در برخی نگرش‌ها و عادات ماست، چرا که نیازمندی‌های متفاوتی دارد؛ و در مورد دوم، به این خاطر که بلک فرایدی سالی یک‌بار اتفاق می‌افتد و شما می‌توانید در آن بیشتر از حد تصور سود ببرید، پس چرا از پیشنهادها استفاده نکنید؟! در ضمن در مورد بلک فرایدی کفش (به دلیل اهمیت آن) یک مطلب جداگانه نوشته‌ایم که حتماً باید بررسی کنید. پیشنهادهای جذابی آنجاست.

1. اعتبار قانونی وب‌سایت را چک کنید

اولین نکته در خرید لباس بلک فرایدی این است که اعتبار قانونی وب‌سایت را بررسی کنید. این کار به این خاطر است که احیاناً در دامن کلاهبرداران گرفتار نشوید. البته این را هم بدانید، زمان‌های قدیم این مسئله خیلی اهمیت بیشتری داشت و امروزه باتوجه‌به این که همه از سوددهی فروشگاه‌های اینترنتی باخبر هستند، کمتر کسی پیدا می‌شود که بخواهد از این طریق کلاهبرداری یا خلاف کند، چرا که کار صادقانه‌اش به‌اندازه کافی برایش آورده و آینده خواهد داشت. اما به‌هرحال خوب است اگر فروشگاه آنلاین موردنظرتان را به‌صورت جزئی از بابت اعتبار قانونی بررسی کنید. برای این کار کافی است در قسمت فوتر سایت (پایین صفحه) به دنبال نمادهای اعتماد بگردید. معتبرترین گزینه، نماد اعتماد الکترونیک است که همه آن را می‌شناسیم. این نماد را پایین وب‌سایت بیکوپلاس هم می‌توانید ببینید.

جشنواره بلک فرایدی لباس مردانه - bikoplus | Blog
نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه آنلاین بیکوپلاس (مربع سفید پایین صفحه سمت چپ)

2. نظرات را بخوانید

دومین نکته در خرید جمعه سیاه لباس این است که نظر کاربران را بخوانید. این روزها می‌توان تا حد خوبی از روی نظر کاربران وضعیت کمی و کیفی فروشگاه را به دست آورد. دقت کنید که توجه به نظرات صرفاً به معنی مثبت یا منفی بودن سخن دیگر کاربران نیست، بلکه موضوعات دیگری مثل تعداد نظر و میانگین نمرات هم می‌تواند ملاک خوبی برای بررسی محصولات باشد. محصولی که تعداد نظرات زیادی دارد، اعتبار بیشتری دارد، چرا که توسط افراد بیشتری انتخاب شده. برای مثال اگر بین انتخاب دو مدل شلوار مردانه مردد شدید، ببینید کدام یک تعداد نظرات بیشتری دارد و میانگین نمره هر محصول چقدر است. برای مثال خرید شلواری که ۵۰۰ نظر با میانگین امتیاز ۴ دارد، از شلواری که ۵۰ نظر با امتیاز ۵ کامل دارد منطقی‌تر است.

بخش نظرات و امتیازات محصولات بیکوپلاس
بخش نظرات و امتیازات محصولات را ببینید، اگر کسی حوصله کرده و شرکت کرده باشد بد نیست.

3. عجله کنید

بلک فرایدی در مورد رقابت فروشگاه‌ها بر سر تخفیف است، پس دست بجنبانید! انبار فروشگاه‌ها به منابع بی‌پایان متصل نیست و واضح است که وقتی در جمعه سیاه پوشاک شل عمل کنید و روز آخر بخواهید نگاهی به پیشنهادها بیندازید، گزینه‌های خوبی نصیب شما نخواهد شد. این توصیه را جدی بگیرید، تخفیف‌ها در رویداد بلک فرایدی لباس مردانه و زنانه آن‌قدر بالاست که فروشگاه‌ها مجبور می‌شوند برای حفظ مشتری، پیشنهادهای طلایی را روزانه به‌روزرسانی کنند تا فروشگاه از شدت شلوغی از هم نپاشد. درهرصورت حتی با این تفاسیر، باز هم عجله جزو واجبات است چرا که حتی اگر محصولات روزانه به‌روز شوند، باز هم همان اول صبح بهترین گزینه‌ها می‌پرند. این مسئله در فروشگاه بیکوپلاس هم صادق بوده و هست، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم صفحه محصولات تخفیفی و گلچین شده را هر روز از تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۲ تا پایان روز ۴ آذر هر روز چک کنید.

محصولات در حال اتمام بیکوپلاس
پیش از دیگران به بهترین پیشنهادها برسید!

4. ضمانت بازگشت کالا

فروشگاهی که ضمانت بازگشت کالا نداشته باشد کلاً بی‌اعتبار است. چرا؟ چون سیاست‌های بازگشت کالا لازمه سلامت و زنده‌ماندن چرخه فروش آنلاین پوشاک هستند؛ بنابراین وقتی به دنبال لباس بلک فرایدی هستید حتماً مطمئن شوید که فروشگاه مد نظرتان ضمانت بازگشت کالا دارد. به طور میانگین و نرمال، فروشگاه‌ها ۳ روز ضمانت بازگشت می‌گذارند. فروشگاه بیکوپلاس نیز این استاندارد را رعایت کرده و شما می‌توانید کالای خریداری شده را از لحظه تحویل تا ۳ روز بعد به فروشگاه برگشت بزنید. این مسئله کاملاً لازم و طبیعی است چرا که خرید لباس در جمعه سیاه با سرعت زیادی انجام می‌پذیرد و گاهی خریداران نیاز دارند محصول را عوض کنند یا سایزش را تغییر دهند.

ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی بیکوپلاس
ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی بیکوپلاس
برای دیدن تمام اجناس تخفیف‌خورده در حراج بزرگ بلک فرایدی بیکوپلاس، روی بنر ابتدای مطلب کلیک کنید!

به صفحه گلچین تخفیف‌ها بیایید!

روی بنر ابتدای مطلب کلیک کنید! ضمن تشکر از شما خواننده عزیز یک‌بار دیگر اعلام می‌کنیم که فروشگاه همیشه تخفیف بیکوپلاس امسال در حرکتی رقابتی می‌خواهد چنان تخفیف‌هایی ارائه دهد که هر خریداری انگشت‌به‌دهان بماند. صحبت از تخفیف که می‌شود ذهنتان را درگیر اعداد و ارقام نکنید، بسیاری از فروشگاه‌ها هستند که تخفیف‌های درشت و غیرواقعی اعلام می‌کنند. درحالی‌که ما قصد داریم برخی از محصولات را واقعاً به آتش حراج بزنیم و به همین دلیل از شما دعوت می‌کنیم هم نمونه این محصولات را در این مقاله مشاهده کنید و هم به‌صورت روزانه صفحه گلچین پیشنهادها و محصولات را بررسی نمایید.

اشتراک گذاری

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *